PUTHJE E PËRQAFIME NË SHI/ Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë – AlpeGossip
PUTHJE E PËRQAFIME NË SHI/ Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë

PUTHJE E PËRQAFIME NË SHI/ Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë

Partnerë në punë, në jetë e sikur të mos mjaftonte kjo ato kanë lindur edhe në të njëjtën datë. Bëhet fjalë për çiftin e njohur të showbizit tonë, Arbana Osmanin dhe Eduard Grishaj.

Dyshja sot festojnë ditëlindjen dhe nuk kanë munguar fotot plotë dashuri e dedikimet e veçanta në rrjetet sociale. Moderatorja e njohur ka postuar një foto të sajën me partnerin. “Aty ku krijohen ëndrrat”,- ka shkruar ajo si poshtëshkrim të postit.

Më tej Arbana ka ripostuar të njëjtën foto në story, ku i uron ditëlindjen Eduartit. “Gëzuar ditëlindjen”, – shkruan moderatorja duke e shoqëruar me një emoji me zemër të kuqe.