Pasi e KRYQËZUAN, Greqia mbështet MAKSIMALISHT Eleni Fouriera-n – AlpeGossip
Pasi e KRYQËZUAN, Greqia mbështet MAKSIMALISHT Eleni Fouriera-n

Pasi e KRYQËZUAN, Greqia mbështet MAKSIMALISHT Eleni Fouriera-n

Sot është finalja e Eurovision 2018, ku aktualisht po bëhet votimi për këngën më të mirë.

Greqia e dha votimin e saj, dhe pikët maksimale i kishin për Qipron. Epo një xhest shumë i mirë ky pas reagimeve të shumta dashakeqëse ndaj këngëtares shqiptare Eleni Fouriera./AlpeNews.al