Luana Vjollca poston foton SEKSI me bikini të vogla, shihni si e komenton Lori Hoxha: Je … – AlpeGossip
Luana Vjollca poston foton SEKSI me bikini të vogla, shihni si e komenton Lori Hoxha: Je …

Luana Vjollca poston foton SEKSI me bikini të vogla, shihni si e komenton Lori Hoxha: Je …

Luana Vjollca është një ndër vajzat më seksi tëestradës shqiptare dhe tani po shijon pushimet e saj. Pas Mikonos, Vjollca ka zgjedhur te pushoje edhe ne Itali kete here. Ky sezon veror e ka gjetur Luanën mjaft në formë dhe shume aktive ne rrjete sociale.

Me postimet e fundit nuk ka ‘çmendur’ vetëm ndjekësit në Instagram, por edhe BOSS-en e saj, Lori Hoxhën. “Uff”, shkruan ajo te fotoja e Vjollcës, duke e shoqëruar me disa emoji zjarri. Epo të drejtë ka Lori, Luana duket super seksi.