KYLIE JENNER NDIHET E OFENDUAR/ Komentet dashakeqëse ndaj saj kanë arritur kulmin – AlpeGossip
KYLIE JENNER NDIHET E OFENDUAR/ Komentet dashakeqëse ndaj saj kanë arritur kulmin

KYLIE JENNER NDIHET E OFENDUAR/ Komentet dashakeqëse ndaj saj kanë arritur kulmin

Ditën e djeshme në mediat e huaja u bë publik lajmi se reperi, aktori dhe komediani Nick Cannon u shpreh se do të dëshironte që vajza e tij t’i ngjasonte më shumë Bhad Bhabie se sa Kylie Jenner, pasi ajo kishte bërë shumë operacione plastike.

Pas kësaj deklarate 21-vjeçarja Jenner tha se është ndjerë shumë e ofenduar dhe e lënduar nga Cannon.

Pavarësisht konflikteve midis tyre, Nick ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e Ëendy Ëilliams, e cila gjithmonë ka dalë kundër familjes së Kardashian.

Ëilliams ishte shkëputur për disa kohë nga ekrani për shkak të një problemi shëndetësor, por ajo u rikthye menjëherë me një të ftuar, i cili i doli kundër familjes ‘Jenner-Kardashian’./