“ASAJ I BLLOKON AJRIN”/ Iliri dhe Arjola flasin për dyshen Arbër-Einxhel – AlpeGossip
“ASAJ I BLLOKON AJRIN”/ Iliri dhe Arjola flasin për dyshen Arbër-Einxhel

“ASAJ I BLLOKON AJRIN”/ Iliri dhe Arjola flasin për dyshen Arbër-Einxhel

Mbrëmjen e djeshme Iliri me Arjolën kanë folur për dyshen Arbër-Einxhel.

“Ai i shkreti jep e merr,kurse ajo fare,asaj i merret ajri,i bllokon frymëmarrjen”,tha Iliri.

“E kuptoj që Dagz është shumë i dhënë mbas Einxhel se dhe mua nuk më përqafon më siç më përqafonte më përpara”, tha Arjola.