RIKTHEHET FUQISHËM/ Jennifer Lopez i tregoi të gjitha në klipin e ri ku shfaqet pa të brendshme (VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHEHET FUQISHËM/ Jennifer Lopez i tregoi të gjitha në klipin e ri ku shfaqet pa të brendshme (VIDEO)

RIKTHEHET FUQISHËM/ Jennifer Lopez i tregoi të gjitha në klipin e ri ku shfaqet pa të brendshme (VIDEO)

“Jenny from the block” është rikthyer.

Këngëtarja 49-vjeçare publikoi videon e saj të re muzikore të titulluar “Medicine” në bashkëpunim me French Montana-n.

Jennifer Lopez dukej shumë në formë dhe jo se kishim ndonjë dyshim për këtë.

Akoma më mbresëlënës ishte look-u i këngëtares e cila në një moment shfaqej pa mbathje në klip, duke ekspozuar të pasmet e mëdha.

E veshur e gjitha me të bardha, Lopez dukej si një cowgirl me kapele dhe çizme.

Më pas këngëtarja ndërroi stil komplet dhe u shfaq me një fustan të zi të çarë në anën e djathtë dhe të majtë.

Fustani i mbushur me diamante ishte kombinuar me një palë çizme me thekë.

I gjithë klipi është i mbushur me skena kërcimi dhe balerina seksi. Momenti më shokues është kur French Montana shfaqet me kokën e tij në duar.