“TI NGA UNË KE FRIKË”/ Arjola “pa dorashka” për Donaldin: Më ka bërë presion… – AlpeGossip
“TI NGA UNË KE FRIKË”/ Arjola “pa dorashka” për Donaldin: Më ka bërë presion…

“TI NGA UNË KE FRIKË”/ Arjola “pa dorashka” për Donaldin: Më ka bërë presion…

Duket se Arjola ka qenë më e zhurmshmja e javës, teka po merr vëmendjen më të madhe në spektaklin e sotëm.

Tashmë në fokus është debati i saj me Donaldin, teksa Arjolës nuk i kanë mbajtur më nervat duke iu drejtuar të gjithëve që të mos merren më me hallet e saj.

Nga ana tjetër ajo është shprehur se është ndejerë nën presion nga fjalët e Donaldit, i cili i kishte thënën se Ilirin e vërtetë do e njoh në dy javët e fundit.

“Me hallet e mia nga i pari tek i fundit mbylleni sonte. Ti nga unë ke frikë Donald.

Arbana, Donaldi më ka bërë presion dhe më ka treguar që do e shohësh se kush është Iliri në dy javët e fundit..”- tha Arjola