REAGON KEQ NDAJ TUNËS/ Reperi i njohur: Degjenerim i femrës shqiptare (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
REAGON KEQ NDAJ TUNËS/ Reperi i njohur: Degjenerim i femrës shqiptare (FOTO+VIDEO)

REAGON KEQ NDAJ TUNËS/ Reperi i njohur: Degjenerim i femrës shqiptare (FOTO+VIDEO)

Reperi Arian Gushi, i njohur si “Gold Ag” ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”. Gjatë sfidës “Ndaje ose pije” ai u pyet rreth përplasjes së shumëpërfolur me Tunën.

Marrëdhënia e tyre është krisur që në vitin 2014 dhe asokohe dyshja nuk i kanë kursyer thumbimet. Mbrëmjen e djeshme Gold Ag vendosi të përgjigjej, teksa u shpreh se Tuna prezanton vetëm degjenerim për femrat shqiptare.

“Arsyeja e këtij sherri nuk është sherr, por është një realitet që nuk kam qejf që një femër si ajo me prezantu degjenerim te femrat shqiptare, te motrat tona. Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qit e çka mos me qit, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te une jo”, tha ai.