PAS SHERRIT MAJLINDA NUK E LË MAJKUN TË TAKOJË DJALIN? Shihni çfarë ka bërë reperi për të – AlpeGossip
PAS SHERRIT MAJLINDA NUK E LË MAJKUN TË TAKOJË DJALIN? Shihni çfarë ka bërë reperi për të

PAS SHERRIT MAJLINDA NUK E LË MAJKUN TË TAKOJË DJALIN? Shihni çfarë ka bërë reperi për të

Para disa javësh Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda Zeka kanë qënë epiqendra e lajmeve në mediat rozë. Ishte reperi ai që nisi një debat virtual me ish-partneren e tij duke u shprehur publikisht se djalin e tij nuk e takon sepse e nëna e vogëlushit nuk e lejon, por Majlinda e mohoi kategorikisht këtë deklaratë duke thënë se reperi kurrë nuk e ka mbështetur financiarisht.

Mirëpo Majk e ka takuar të voglin Roan dhe siç duket e ka marrë në shtëpinë e tij për festa.

“Fillimi ma i mirë i vitit 2019”, ka shkruar Majk mbi një foto të djalit, por ka realizuar edhe disa imazhe të tjera me të.

fffl.png

 

Madje në një foto të postuar në Instagram, Majk ka limituar komentet për të mbajtur larg komentuesit që duan të rindezin debatin e tij me Majlindën dhe mirë ka bërë.