E MBANI MEND ODETËN/ “Mos luaj me zjarr”? Nuk do ta njihni si duket sot (VIDEO) – AlpeGossip
E MBANI MEND ODETËN/ “Mos luaj me zjarr”? Nuk do ta njihni si duket sot (VIDEO)

E MBANI MEND ODETËN/ “Mos luaj me zjarr”? Nuk do ta njihni si duket sot (VIDEO)

Nëse nuk e ke dëgjuar të paktën një herë këngën “Mos luaj me zjarr”, atëherë je shumë i/e vogël për ta njohur Odetën, këngëtaren që bëri namin në vitet 2000. Ishte kënga “Mos luaj me zjarr” ajo që e bëri shumë të famshme në vitin 2004 Odetën.

Bukuroshja brune publikoi më vonë edhe këngë të tjera që në atë kohë thyen tabu. Kanë kaluar shumë vite që nga koha kur Odeta bënte namin me këto këngë e me siguri jeni kurioz të shihni si duket sot.

 

Ne të “Xing.al” bëmë disa kërkime dhe zbuluam se Odeta vazhdon karrierën në këndim, por me këngë popullore.

Ajo vazhdon të jetë një super yll, me tipare që bien shumë në sy dhe brune.

Më poshtë ju sjellim disa foto si duket sot këngëtarja./Xing.al