“S’MË KUJTOHET EMRI”/ Sa speciale, fansja i bën super surprizën Alban Skenderaj (FOTO) – AlpeGossip
“S’MË KUJTOHET EMRI”/ Sa speciale, fansja i bën super surprizën Alban Skenderaj (FOTO)

“S’MË KUJTOHET EMRI”/ Sa speciale, fansja i bën super surprizën Alban Skenderaj (FOTO)

Këngëtari dhe kantautori i njohur, Alban Skenderaj, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar i cili me këngët e tij ka bërë për vete të madh e të vogël. Albani dhe Miriami kanë një numër të madh fansash dhe shumë ndjekës në Instagram.

 

Së fundmi, këngëtari ka zbuluar se njëra nga fanset e tij e ka suprizuar duke i përgatitur një dhuratë shumë speciale. Në një postim në Instastory, ai ka hedhur një orë e cila në qendër ka të stampuar një foto të dasmës së Miriam dhe Albanit.

“Dhuratë nga një fanse, s’më kujtohet emri”, ka shkruar Albani pranë dhuratës.