“35 AKOMA FRESH SI 20″/ Mc Kresha kapet “MAT” duke festuar ditëlindjen me një femër (VIDEO) – AlpeGossip
“35 AKOMA FRESH SI 20″/ Mc Kresha kapet “MAT” duke festuar ditëlindjen me një femër (VIDEO)

“35 AKOMA FRESH SI 20″/ Mc Kresha kapet “MAT” duke festuar ditëlindjen me një femër (VIDEO)

Ditën e djeshme, reperi i njohur Mc Kresha festoi ditëlindjen.

Kresha mbush 35-vjeç dhe që në orët e para të mëngjesit ka marrë një sërë urimesh nga bashkëpunëtorët e tij dhe miqtë.

Ai publikoi një foto të vetën dhe në përshkrim të saj ka shkruar “35 akoma fresh si 20.”

Image

Siç duket ndryshe nga personazhet e tjerë të njohur, Kresha ka vendosur që ditëlindjen ta festojë në një drekë së bashku e një femër.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet se si restoranti ku reperi kishte zgjedhur të drekonte e ka surprizuar me një tortë ditëlindje.

Ndërkohë, në video shihet se Mc Kresha është i shoqëruar me një femër, fytyra e së cilës nuk është zbuluar.