Pasi fanset shqiptare e kërkuan, ish i dashuri i morena Tarakut vjen në shqipëri (FOTO) – AlpeGossip
Pasi fanset shqiptare e kërkuan, ish i dashuri i morena Tarakut vjen në shqipëri (FOTO)

Pasi fanset shqiptare e kërkuan, ish i dashuri i morena Tarakut vjen në shqipëri (FOTO)

Ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut historia e dashurisë mes këngëtares shqiptare Morena Taraku dhe miliarderit iranian Sasha Sobhani.

Teksa lidhja e tyre u bë publiku dhe u duken se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, vjen lajmi se çifti u nda.

Në fakt ndarja e tyre duket se nuk ka përfunduar në mënyrë paqësore, pasi menjëherë nisën akuza të ndryshme kundrejt njëri-tjetrit. Ishte Sasha i pari që dogji bizhuteritë dhe deklaroi se ishte i lumtur që ishte beqar. Më pas Morena publikoi një status në “Instastory” ku e quante atë homoseksual.

Por pavarësisht kësaj ngjarjeje, duket se shqiptarët janë dashuruar me miliarderin iranian. Ky i fundit ka publikuar në “Instastory” mesazhe të fanseve shqiptare që i kanë bërë edhe kërkesën për të ardhur në Shqipëri.

“Uh harrova që ti i urren shqiptarët”, i shkruan një fanse. Ndërkohë Sasha i është përgjigjur duke i thënë se kjo nuk është e vërtetë.

“Pse duhet ti urrej? Nuk është e vërtetë”, ishte përgjigja e Sashës.

Për këtë ai ka publikuar një status në “Instastory” ku tregon se ndalesa e tij e radhës do të jetë në Shqipëri.

“Ndalesa e radhës, Shqipëria. Së shpejti”, shkruan ai në statusin publikuar në “Instastory”.