Kënga e Albanit s’ka dalë akoma, por vajzës së tij i është mërzitur që tani (FOTO) – AlpeGossip
Kënga e Albanit s’ka dalë akoma, por vajzës së tij i është mërzitur që tani (FOTO)

Kënga e Albanit s’ka dalë akoma, por vajzës së tij i është mërzitur që tani (FOTO)

Alban Skënderaj ka paralajmëruar hitin e ri veror “Deja Vu”. Kënga është gati dhe pritet të dalë dita ditës.

Por ndërkohë që ne presim me padurim të dëgjojmë tingujt e saj, vajza e Albanit, Ameli e ka dëgjuar me kohë dhe madje i është mërzitur.

Të paktën kështu shprehet Albani në një postim pak minuta më parë në Instagram ku shkruan:

“Po dëgjojmë ‘Deja vu’. E ka dëgjuar as shumë saqë i është mërzitur ende pa dalë”, shkruan këngëtari teksa publikon foton e këndshme me të bijën.