NJË TJETËR HIT/ Ronela Hajati publikon këngën e re ''MVP'' - AlpeGossip
NJË TJETËR HIT/ Ronela Hajati publikon këngën e re ”MVP”

NJË TJETËR HIT/ Ronela Hajati publikon këngën e re ”MVP”

Ronela Hajati ka publikuar këngën e re me titull “MVP”, të cilës tashmë  ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes vetë këngëtarja, muzikën e bëri “Tull Production”, kurse videoklipi u punua nga “Sebastian Production”.

Për këtë këngë, Ronela thotë “Kjo këngë është për qejf, atëherë kur mendon se dhe nëse ke problemet me te mëdha,do ekzistojë gjithmonë një qoshe ku mund te kërcesh! Ju dua!”.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Ronela, me titull “MVP”.