ERMALI E QUAN REZARTËN BUDALLAQE/ Video ku Hera e mbron do t’ju shkrijë së qeshuri – AlpeGossip
ERMALI E QUAN REZARTËN BUDALLAQE/ Video ku Hera e mbron do t’ju shkrijë së qeshuri

ERMALI E QUAN REZARTËN BUDALLAQE/ Video ku Hera e mbron do t’ju shkrijë së qeshuri

Disa muaj më parë këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha më në fund u bashkuan pas shumë vitesh. Rezarta ka qenë shumë aktive dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga momentet e ëmbla familjare.
Vajza e tyre Hera ka krijuar që tani fansat e saj me videot e ndryshme që Rezarta publikon në ‘Instagram’ që shkrinë së qeshuri gjithë publikun. Pak minuta më parë, këngëtarja ka publikuar një video ku të tre shihen të shtrirë në krevat, ndërkohë që Ermali e ngacmon Herën duke thënë fjalë jo të mira për Rezartën.

“Mami budallaqe”, dëgjohet të thotë Ermali në anglisht, ndërkohë që Hera me gjithë seriozitet e mbron nënën e saj dhe i kërkon po në anglisht Ermalit që mos ta përsëris më këtë fjalë pasi Rezartës nuk i pëlqen.