“DO TA HEQ MË MIRË PA TË”/ Këngëtarja shqiptare pendohet për silikonin (FOTO) – AlpeGossip
“DO TA HEQ MË MIRË PA TË”/ Këngëtarja shqiptare pendohet për silikonin (FOTO)

“DO TA HEQ MË MIRË PA TË”/ Këngëtarja shqiptare pendohet për silikonin (FOTO)

Në një kohë si kjo që po jetojmë ku imazhi I femrës perfekte po shtyn gjithmonë e më shumë vaja e gra drejt kirurgjisë estetike, presioni i pamjes është akoma edhe më i madh në botën e showbizit!! Nuk janë të pakta ato këngëtare apo prezantuese që zgjedhin ndërhyrjet për tu dukur më mirë, por një prej tyre sot, është penduar dhe këtë e thotë hapur. Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila e pranon ndërhyrjen për zmadhimin e gjoksit, por thotë se është “bërë pishman“ dhe se shumë shpejt do ta zvogëlojë prapë.

Më mirë pa të kështu në këtë formë, rrëfen ajo, ndonëse nuk e ka vendosur ende saktësisht se kur të shkojë në sallën e operacionit sërish.