Të gjithë flasin për gjoksin e Elvana Gjatës/ Dilemave i jep fund kjo video pa reçipeta e këngëtares (VIDEO) – AlpeGossip
Të gjithë flasin për gjoksin e Elvana Gjatës/ Dilemave i jep fund kjo video pa reçipeta e këngëtares (VIDEO)

Të gjithë flasin për gjoksin e Elvana Gjatës/ Dilemave i jep fund kjo video pa reçipeta e këngëtares (VIDEO)

Është një nga këngëtaret më të ëmbla të showbizz-it dhe shpesh është në qendër të diskutimeve përsa i përket formave të saj fizike dhe sidomos gjoksit.

Të shumtë janë fansat që shpesh e kanë akuzuar se ajo përdor teknika të ndryshme për ngritjen e gjoksit që të duket sa më i madh, por mesa duket këto thjesht të mbetura në kuadrin e thashethemeve të pabaza.

Ka qenë vetë Elvana Gjata e cila ka postuar në Instatory një video ku shfaqet me një bluzë transparente dhe pa reçipeta, pamje këto që tregojnë goxha detaje nga gjoksi i këngëtares.

Epo ja ku i keni faktet! Kjo video tregon gjithë të vërtetat për gojët e liga