I BËRI TË GJITHË KURIOZ/ Jonida Vokshi paska një lajm të keq dhe një të mirë: Jam e lumtur sepse… (FOTO) – AlpeGossip
I BËRI TË GJITHË KURIOZ/ Jonida Vokshi paska një lajm të keq dhe një të mirë: Jam e lumtur sepse… (FOTO)

I BËRI TË GJITHË KURIOZ/ Jonida Vokshi paska një lajm të keq dhe një të mirë: Jam e lumtur sepse… (FOTO)

Moderatorja Jonida Vokshi na ka bërë të gjithë kuriozë ata me një foto në instastory ku shprehej se ishte shumë e lumtur por duke e lënë enigmë arsyen se përse.

“I’m happy sepse…”, ka shkruar moderatorja.

Por vetëm pas disa minutash ajo ka shuar kuriozitetin duke u shprehur se është e lumtur pasi po dërgon qenushen e saj Bimba në shtëpi shëndoshë e mirë. Kështu Jonida na lë të kuptojmë që qenushja kishte qenë sëmurë por tani është shëruar.

“I’m taking my Bimba home shëndoshë e mirë”, ka shkruar Jonida krahas fotos së dytë.