KARTOLINA E KRISHTLINDJEVE/ Djali i vogël i Majkut do t’ju ëmbëlsojë mëngjesin (FOTO) – AlpeGossip
KARTOLINA E KRISHTLINDJEVE/ Djali i vogël i Majkut do t’ju ëmbëlsojë mëngjesin (FOTO)

KARTOLINA E KRISHTLINDJEVE/ Djali i vogël i Majkut do t’ju ëmbëlsojë mëngjesin (FOTO)

Djali i reperit të njohur Majk dhe Majlinda Zekës, Roani, është një ndër fëmijët më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Mamaja e tij kujdeset që të publikojë gjithmonë poza të të birit, i cili ka rrëmbyer zemrat e ndjekësve.

Së fundmi me rastin e Krishtlindjeve Majlinda e ka veshur të voglin e saj si elf dhe ka publikuar fotot e veçanta me të.