“MË ERDHI CIKLI”/ Linda Rei ndan hallin e madh me fansat: S’dua të dëgjoj…(FOTO) – AlpeGossip
“MË ERDHI CIKLI”/  Linda Rei ndan hallin e madh me fansat: S’dua të dëgjoj…(FOTO)

“MË ERDHI CIKLI”/ Linda Rei ndan hallin e madh me fansat: S’dua të dëgjoj…(FOTO)

Makeup artisja Linda Rei është një prej personazheve më të përfolur të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në Instagram. Postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve dhe nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Së fundmi, Linda ka ndarë me ndjekësit në Instastory një hall të madh. Teksa qëndronte e shtrirë në shtrat, ajo i ka treguar fansave se i kishte ardhur cikli dhe për këtë arsye preferonte të mos komunikonte me ta.

“Më falni, por disa ditë i kjo e sotmja, edhe pse jam aktive dhe postova disa story, nuk e hapa inboxin të lexoja mesazhet. Mendoj se më erdhi cikli dhe nuk dua të dëgjoj asnjë. Dua të jem në kompaninë e 5 jastëkëve dhe 2 sfungjerve të mi.”- ka shkruar ajo në videon ku shfaqet e shtrirë.