Dy ditë para dasmës, Afërdita Dreshaj publikon foton romantike me partnerin (FOTO) – AlpeGossip
Dy ditë para dasmës, Afërdita Dreshaj publikon foton romantike me partnerin (FOTO)

Dy ditë para dasmës, Afërdita Dreshaj publikon foton romantike me partnerin (FOTO)

Edhe dy ditë na ndajnë nga martesa e këngëtares shqiptare Afërdita Dreshaj, me hokeististin çek, Jakub Kindl.
Pak muaj më parë ata lajmëruan se dasma e tyre që do të mbahet me 29 qershor.

Pak ditë më parë çifti realizoi edhe fotot e dasmës dhe përmes një fotoje që publikoi sot Afërdita, na tregoi se  duken të mrekullueshëm.

“Vetëm dy ditë”, ka shkruar ajo.

Siç duket Dreshaj është tejet e entuziasmuar dhe mezi po e pret ditën më të rëndësishme në jetën e saj.