Eleni Foureira bashkëpunon me stilistin shqiptar? Flet Niko Komani: Unë kam shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Eleni Foureira bashkëpunon me stilistin shqiptar? Flet Niko Komani: Unë kam shumë… (FOTO)

Eleni Foureira bashkëpunon me stilistin shqiptar? Flet Niko Komani: Unë kam shumë… (FOTO)

Një video që stilisti i njohur Niko Komani publikoi në llogarinë e tij në “Instagram” ku shihej këngëtarja e njohur Eleni Foureira midis copave dhe veshjeve, ngriti dyshimet për një bashkëpunim të mundshëm midis tyre.

Por në një komunikim me “revistawho.com”, Niko sqaroi se midis tij dhe Elenit nuk do të ketë asnjë llojë bashkëpunimi. Ajo video i është dërguar për kënaqësi personale nga stilisti i këngëtares.

“Nuk po punoj unë me Elenin,unë kam shumë mik stilistin e saj sepse kam jetuar disa kohë në Greqi dhe video ishte personale për mua nga Eleni. Nuk kam lidhje, ndoshta në një të ardhme përse jo. Jashtë shtetit nuk ndodh kjo armiqësia midis stilistëve, vetëm këtu ndodhë, nuk e di çfarë kanë.”-ka thënë Komani.