NË PRAG TË VITIT TË RI/ Trejsi Sejdini në telashe me policinë – AlpeGossip
NË PRAG TË VITIT TË RI/ Trejsi Sejdini në telashe me policinë

NË PRAG TË VITIT TË RI/ Trejsi Sejdini në telashe me policinë

Modelja bukuroshe, Trejsi Sejdini komentohet gjithnjë për fotot që publikon në rrjete sociale ku ekspozon format perfekte, por edhe për deklaratat e saj. Së fundmi, Trejsi po i kalon ditët e fundit të vitit e mërzitur duke udhëtuar me taksi. Modelja ka bërë të ditur se policia ia ka hequr patentën.

Trejsi ka postuar një video në orët e vona ku shfaqet duke udhëtuar me taksi dhe shkruan se policia ia ka hequr patentën, teksa ka vendosur edhe një emoji të mërzitur për këtë fakt.