“UNË NUK KOPJOJ”/ Rritet tensioni mes Gentit dhe Ronaldos – AlpeGossip
“UNË NUK KOPJOJ”/ Rritet tensioni mes Gentit dhe Ronaldos

“UNË NUK KOPJOJ”/ Rritet tensioni mes Gentit dhe Ronaldos

Genti ka debatuar me Ronaldon para se të fillonte shfaqja e banorëve brenda shtëpisë. Ronaldo po bisedonte me Tean, ndërsa Genti u afrua. Ata i thanë se tema e tyre nuk kishte lidhje me të.

Genti: “Mendon se kopjoj njeri unë?”

Ronaldo: “Jo. Mos ma shkel syrin”.

Genti: “Quhem Gent Hazizi unë. Nuk kopjoj askënd”.

Genti i ka kërkuar më pas Ronaldos që mos ta përmendë emrin e tij, pasi është i tensionuar para shfaqjes.