PREJ 4 VITESH/ Këngëtarja shqiptare dhe Oriola Marashi ndajnë të njëjtin të dashur (FOTO) – AlpeGossip
PREJ 4 VITESH/ Këngëtarja shqiptare dhe Oriola Marashi ndajnë të njëjtin të dashur (FOTO)

PREJ 4 VITESH/ Këngëtarja shqiptare dhe Oriola Marashi ndajnë të njëjtin të dashur (FOTO)

Oriola Marashi ditën e djeshme na surprizoi me postimin e saj në Instagram ku shihej e zhveshur por vlen të thuhet një foto mjaft artistike. Krahas fotos Oriola kishte edhe njëmbishkrim mjaft interesant qëna la të kuptonim se shumëshpejt do mund të kemi në dorë ‘bebin’ e saj të parë.

“Kam një të dashur të quajtur muzikë dhe së shpejti do kemi një fëmijë”, shkruante Oriola dhe ne mezi po e presim që fëmija e saj e parë të vijë në jetë sa më parë, ku me shumë siguri do jetë HIT menjëherë.

Por përpos kësaj edhe ylli shqiptar, Bebe Rexha ka bërë thuajse të njëjtën deklaratë me anë të një postimi në Twitter.

“Nuk kam pasur të dashur që prej 4 vitesh. Është normale? Muzika është i dashuri im. Klishe por e vërtet”, shkruan Bebe. Pra mund të themi se të dyja vajzat paskan të njëjtin të dashur, muzikën. Të dyja vajzat kanë edhe një vokal mjaft të mirë dhe marrëdhënia me të dashurin e tyre shkon mjaft mirë, vetëm se ne po preim ‘bebin’ e Oriolës si fillim./intv.al/

bebe.jpg