Eminem në një marrëdhënie me një grua misterioze, publikohet video e fshehtë – AlpeGossip
Eminem në një marrëdhënie me një grua misterioze, publikohet video e fshehtë

Eminem në një marrëdhënie me një grua misterioze, publikohet video e fshehtë

Ditën e kaluar një faqe në Instagram ka publikuar një video personale të reperit të famshëm Eminem teksa qëndron në një dhomë hoteli me një grua.

Femra misterioze ishte duke xhiruar një video me celularin e saj kur reperi i famshëm hyri në dhomë. Eminem i cili mendonte se ajo po bënte një ‘selfie’ u afrua për ta puthur e për ta përqafuar pa e ditur se kamera po xhironte.

Pasi mësoi se ajo ishte duke bërë video e pyeti përse duhet ta dokumentojë atë moment dhe vajza u përgjigj se është e rëndësishme të xhirosh disa momente në jetë.

Nuk është bërë e ditur se si kjo video është zbuluar duke rënë në duart e medias rozë por aludohet se Eminem është në një lidhje të re dhe po përpiqet që këtë ta mbajë sekret, por mesa duket nuk ja arriti këtij qëllimi.