CMEND INSTAGRAMIN ME RISINË E RE TË KËRCIMIT NË KËNGËN “SI BUGATTI”/ Zbulohet frymëzimi i Gjikos… – AlpeGossip
CMEND INSTAGRAMIN ME RISINË E RE TË KËRCIMIT NË KËNGËN “SI BUGATTI”/ Zbulohet frymëzimi i Gjikos…

CMEND INSTAGRAMIN ME RISINË E RE TË KËRCIMIT NË KËNGËN “SI BUGATTI”/ Zbulohet frymëzimi i Gjikos…

Gjiko është një ndër reperat më të mirë shqiptarë i cili vitet e fundit ka publikuar shumë klipe të cilat janë shndërruar menjëherë në hite. Të njëjtin fat ka patur edhe kënga më e re me Skerdin “Si Bugatti” e cila në më pak se një muaj, numëron mbi 9.2 milion klikime.

Një këngë shumë interesante dhe me tekst të bukur, por sigurisht që vëmendje shumë të madhe ka marrë edhe kërcimi i Gjikos. Ky kërcim është kthyer në trend dhe shumë fansa e kanë realizuar duke ia dërguar videot Gjikos të cilat i ka publikuar në Instagram. Por ku është frymëzuar reperi për këtë kërcim? Mos vallë është inspiruar nga filmi vizatimor Teletubbies? Fansat e kanë vënë re këtë detaj dhe kanë realizuar një videomontash të personazheve tuaj të preferuar duke kërcyer ndërkohë që në sfond është kënga e Gjikos.