"TRE BOMBAT" që THYEN kodin e tyre! Ja mamat SEKSI që sfiduan gocat e reja (FOTO) - AlpeGossip
“TRE BOMBAT” që THYEN kodin e tyre! Ja mamat SEKSI që sfiduan gocat e reja (FOTO)

“TRE BOMBAT” që THYEN kodin e tyre! Ja mamat SEKSI që sfiduan gocat e reja (FOTO)

Të treja janë ndër femrat më të njohura të skenës shqiptare. Po flasim për Alketa Vejsiun, Aurela Gaçen dhe Miriam Canin, tre femra të cilat i kanë qëndruar strikte profilit serioz. Trendi i kohës së sotme është që të postosh foto nga plazhi me bikini ku të gjithë të fillojnë dhe admirojnë format e tua. Në profilet e vajzave, apo dhe nënave të reja shohim shpesh foto me rroba plazhi, ama në profilet e Aurelës Alketës dhe Miriamit skishim parë.

Por mesa duket këtë verë asnjëra  nuk ka mundur t’i rezistojnë publikimit të një fotografie me bikini.

Alketa ka postuar foto nga pushimet e saj në Afrikë. E veshur me bikini të zeza teksa qëndron mbi një varkë buzë detit, moderatorja duket tepër në formë.

Aurela Gaçe përveç fotove nga deti dhe rëra, si kurrë më parë ajo ka pozuar me bikini duke na treguar linjat seksi që ka arritur nga stërvitja e madhe që bën çdo javë.

E fshehur nën jastëkët e shazllonit, Aurela Gaçe është lodhur jo pak herë për të bërë një foto seksi.

Duke u munduar të dukeshim seksi e mbas 100 shkrepjeve, rezultati është i mahnitshëm”, shkruan Aurela.

Miriam Cani ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me bikini dhe ku bien në sy linjat e saj elegante. Mirëpo me këtë foto Miriami na ka treguar se sa herë që futet në det ka të njëjtin problem si të gjithë ne.

“Dikush që gjithmonë than së ftohti”, ka shkruar Miriami në përshkrimin e fotos.

Pavarësisht se ato janë të treja nëna duhet thënë se duken në formë perfekte fizike./Përgatiti AlpeNews.al