A E KA PASUR PROBLEM TË PUTHET ME GRUA TË MARTUAR? Roerd Toçe rrëfehet në tapetin e kuq – AlpeGossip
A E KA PASUR PROBLEM TË PUTHET ME GRUA TË MARTUAR? Roerd Toçe rrëfehet në tapetin e kuq

A E KA PASUR PROBLEM TË PUTHET ME GRUA TË MARTUAR? Roerd Toçe rrëfehet në tapetin e kuq

shtu siç tanimë është mësuar nga të gjithë, sot është premiera e madhe e “Në kuadër të dashurisë”. Ky film aq i shumëpritur nga publiku dhe aq i komentuar përgjatë muajve të fundit, do të shfaqet sot për herë të parë në Pallatin e Kongreseve. “Në kuadër të dashurisë” përmban një kast të mahnitshëm aktorësh dhe personazhesh shumë të dashur për audiencën e gjerë.

Në këto momente po zhvillohet tapeti i kuq në Pallatin e Kongreseve aty dhe ku 2100 persona bashkë me kastin e aktorëve do të shohin së bashku filmin. Vetëm pak më parë kanë arritur në tapetin e kuq sara Hoxha dhe Roert Toçe. Rreth eksperiencës së tij në film, Roerd është shprehur:

Blendi: A e ke pasur siklet të puthësh një grua të martuar?

Roerd: Jam i martuar vet dhe gruaja ime është regjisore, aktore ka mbaruar njësoj si unë dhe puthjet skena intime para kamerës nuk ka asnjë moment deliri që thua ua ça ndodhi, cdo gjë është në të mirë të produktit