Dy aktoret turke në garë me njëra-tjetrën/ Zbuloni arsyen – AlpeGossip
Dy aktoret turke në garë me njëra-tjetrën/ Zbuloni arsyen

Dy aktoret turke në garë me njëra-tjetrën/ Zbuloni arsyen

Dy aktoret simpatike turke, Dilan Çiçek Deniz dhe Sevhal Sahin njihen me njëra-tjetrën nga kompeticioni ‘Miss Turqia’ dhe prej atëherë nuk kanë marrëdhënia të mira, madje shpesh e kanë provokuae njëra-tjetrën. Së fundmi ato janë në ‘garë, pasi një kompani e njohur veshjesh dëshiron që njëra prej tyre të jetë imazh. Në inagurimin e brand-it italian në Turqi ishin të pranishme dhe dy bukuroshet, të cilat ranë menjëherë në sy të drejtuesve. Kompania ka nisur menjëherë bisedimet me të dyja dhe mbetet për t’u parë cila do ta fitojë këtë ‘garë’.