PASI HOQI DORË NGA RRJETET SOCIALE/ Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik – AlpeGossip
PASI HOQI DORË NGA RRJETET SOCIALE/ Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik

PASI HOQI DORË NGA RRJETET SOCIALE/ Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik

Në fillim të këtij muaji, Jessie J njoftoi të gjithë fansat se për një kohë të gjatë nuk do të shfaqet më në rrjete sociale. Ky njoftim erdhi pas vdekjes së ‘bodyguard-it’ të saj dhe këtë ndarje këngëtarja e përjetoi shumë keq. Për herë të parë pas kësaj deklarate, jessie J është shfaqur në publik, shumë më ndryshe se më parë.

Këngëtarja ishte veshur shumë thjesht dhe pa pikë ‘make up-i’ në fytyrë, sepse siç duket këtë kohë po e shfrytëzon për t’u relaksuar sa më shumë.

 

Në postimin e saj të fundit në ‘Twtter’, Jessie u shpreh se donte të shpenzonte më shumë kohë të vërtetë me njerëzit e dashur dhe veten e saj, për të qëndruar sa më larg telefonit dhe rrjeteve sociale. Kujtojmë se kohët e fundit, këngëtarja përflitet edhe për një lidhje të re dashurie me aktorin dhe këngëtarin amerikan, Chaning Tantum.