DITËLINDJET E 19 DHJETORIT/ Kush feston sot? Nga aktori i njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 19 DHJETORIT/ Kush feston sot? Nga aktori i njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 19 DHJETORIT/ Kush feston sot? Nga aktori i njohur tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 19 dhjetor 2018: Përpara jush është një vit në të cilin do të keni mundësi për të arritur stabilitet financiar ose për të fituar para nga përkushtimi profesional ose publik, pjesëmarrja në ndonjë aktivitet etj. Ky do të jetë një vit në të cilin fati do të jetë i dobishëm për marrëdhëniet romantike dhe takimin me njerëz nga vende të tjera.

 

 

 

Nëse jeni në një lidhje, mund të ndaheni përkohësisht nga partneri juaj për punë ose për arsye të tjera të jetës.

Këtë vit, ju do të merrni vendime të rëndësishme për të ardhmen tuaj, ku njerëzit dhe rrethanat do t’ju ndihmojnë të merrni më të mirën për ju.

 Por cilët prej personazheve të famshëm festojnë sot? AlpeNews.al ju prezanton me disa prej tyre:
Jennifer Beals
Kristy Swanson
Alyssa Milano