Pas lajmit ku thanë se është shtatzënë, reagon Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
Pas lajmit ku thanë se është shtatzënë, reagon Marina Vjollca (FOTO)

Pas lajmit ku thanë se është shtatzënë, reagon Marina Vjollca (FOTO)

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi një lajm sipas të cilit moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina vjollca është në pritje të ëmbël.

Thashethemet nisën nga fakti që Marina ka filluar të shfaqet sa më pak në rrjete sociale dhe fotot e saj të fundit janë “throwback”.

Në ato pak foto që ka postuar, moderatorja nuk shfaqet me veshje të ngushta ç’ka i ka shtuar edhe më shumë dyshimet.

Pas lajmit mbi shtatzëninë që pushtoi dje rrjetin, Marina pas disa ditësh larg rrjete sociale është rikthyer sot.

Ajo ka postuar një video ku tregon se është duke përgatitur vezët e pashkëve duke treguar kështu se po vazhdon jetën normalisht dhe nuk i intereson çfarë flitet nëpër portale.