Format e trupit thjesht: WOW! A lindi vërtetë një fëmijë Zaimina? – AlpeGossip
Format e trupit thjesht: WOW! A lindi vërtetë një fëmijë Zaimina?

Format e trupit thjesht: WOW! A lindi vërtetë një fëmijë Zaimina?

Pas një shtatzënie të gjitha gratë duan që të arrijnë format trupore të mëparshme. Ato i drejtohen palestrës shpesh, bëjnë ushtrime të ndryshme për të qenë më në formë se kurrë.

Ka shumë pak javë që Zaimina Vasjari është bërë nënë.

Dy muaj më parë ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, Khloe. Por nëse sheh foton e fundit që këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale as që e kupton se Zaimina ka shumë pak kohë që ka lindur një fëmijë.

Better start the day with a 🍪.

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Këngëtarja u është rikthyer formave të saj të paralindjes brenda një kohe shumë të shkurtër dhe duket po e njëjta Zaiminë, seksi e provokuese si para një viti. Është për t’u habitur fakti që ajo arriti t’i hiqte kilogramët e marrë gjatë shtatzënisë.

Kjo gjë u vu re edhe në daljen e saj në “Xing me Ermalin” aq sa një moment të duket e pabesueshme që Zaimina ka lindur një fëmijë dy muaj më parë.