“DUKEN SI DY PIKA UJI”/ Njihuni me modelin shqiptar që është sozi e Tolgahan (FOTO) – AlpeGossip
“DUKEN SI DY PIKA UJI”/ Njihuni me modelin shqiptar që është sozi e Tolgahan (FOTO)

“DUKEN SI DY PIKA UJI”/ Njihuni me modelin shqiptar që është sozi e Tolgahan (FOTO)

Tolgahan Sayisman është padyshim një nga aktorët më të pashëm të telenovelave turke dhe ndër më të komentuarit në media pas lidhjes me bukuroshen shqiptare, Almeda Abazi.

Së fundmi zbuluam se Tolgahan ka një sozi në Shqipëri dhe ai është modeli Migers Bineri. Migersi ka një ngjashmëri të pabesueshme me aktorin turk dhe këtë e vërtetojnë fotot që do shihni në vazhdim.

Modeli ishte i ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” ku tregoi se ka 7 vjet që merret me modeling dhe ka studiuar për marketing biznes.

Migersi foli edhe për eksperiencën e tij si model në Indi. Ai tregoi se kishte mundësi të bëhej pjesë e Bollywood-it, por i mbaroi kontrata me agjencinë e modës dhe nuk mundi të qëndronte./Xing.al