“SHIKO ÇFARË KA HUMBUR SELDI”/Mimoza Shkodra del me rroba banjo,duket si një…(FOTO) – AlpeGossip
“SHIKO ÇFARË KA HUMBUR SELDI”/Mimoza Shkodra del me rroba banjo,duket si një…(FOTO)

“SHIKO ÇFARË KA HUMBUR SELDI”/Mimoza Shkodra del me rroba banjo,duket si një…(FOTO)

Historia e dashurisë mes Mimoza Shkodrës dhe Seldi ka qenë shumë e komentuar në media edhe pas ndarjes së tyre të bujshme. Çifti i dhanë fund vitin e kaluar duke u ndarë vetëm një vit pas fejesës.

Të dy vazhduan jetën e tyre, duke u fokuar tek karriera muzikore e duke publikuar videoklipe të reja. Ndërkohë sa i përket jetës private nga asnjëri nuk kemi zhvillime.

Mimoza ndodhet me pushime nga ku ka postuar sot një foto ku shfaqet në super formë me rroba banjo.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta, por nuk kanë munguar edhe komentet që i kujtojnë Seldin.