E ndalon polici në mes të rrugës, këngëtarja shqiptare flirton hapur me të (FOTO) – AlpeGossip
E ndalon polici në mes të rrugës, këngëtarja shqiptare flirton hapur me të (FOTO)

E ndalon polici në mes të rrugës, këngëtarja shqiptare flirton hapur me të (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Mos u nal” është komentuar gjatë në mediat shqiptare. Ajo është shumë e suksesshme dhe në muzikë, pasi këngët e saj kthehen menjëherë në hite. Bëhet fjalë për Baby G, e cila siç dihet është rritur në Londër.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe numëron shumë ndjekës në profilin e saj në Instagram. Gordana së fundmi ka publikuar një foto teksa shihet se është ndalur nga policia.

Baby G shihet duke pozuar me një polic përpara një makine policie, ku të dy duken duke buzëqeshur. Mesa duket asaj i ka pëlqyer djali në fjalë dhe ka hapur një votim në Instastory, ku ka pyetur ndjekësit e saj nëse u duket apo jo i lezetshëm polici në foto.