CILËS I SHKON MË SHUMË? Lori Hoxha dhe Kiara Tito bëjnë XING me të njejtën bluzë (FOTO) – AlpeGossip
CILËS I SHKON MË SHUMË? Lori Hoxha dhe Kiara Tito bëjnë XING me të njejtën bluzë (FOTO)

CILËS I SHKON MË SHUMË? Lori Hoxha dhe Kiara Tito bëjnë XING me të njejtën bluzë (FOTO)

Lori Hoxha dhe Kiara Titio, blogeret e bukura shqiptare janë shumë të njohura dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Ato tërheqin shumë vëmendje me veshjet dhe stilin e tyre të bukur. Fotot interesante dhe të kuruara deri në detajin më të vogël e kthejnë profilin e tyre në një hapsirë të vogël arti ku mund të mësosh shumë për modën dhe çdo gjë tjetër që ka të bëjë me femrat.

Ditët e fundit bukuroshet kanë postuar foto ku shfaqen me një bluzë afërsisht të njejtë ku i vetmi ndryshim qëndron tek gjatësia e mëngëve. Njëra me xhinse e tjetra me pantallona të kuqe, vajzat kanë ditur ta kombinojnë mirë bluzën e cila i bën të duken shumë seksi.

Gjithashtu në foto mund të vihet re dhe se vajzat janë lyer afërsisht njësoj, pra kanë ndenjur në nuancat e nude dhe gjithashtu kanë preferuar të përdorin vathë që bien në sy. /AlpeGossip.al

 g