KANË PËR T’I PËLQYER TË GJITHË/ Victoria Secret sjell të brendshme seksi – AlpeGossip
KANË PËR T’I PËLQYER TË GJITHË/  Victoria Secret sjell të brendshme seksi

KANË PËR T’I PËLQYER TË GJITHË/ Victoria Secret sjell të brendshme seksi

Blerësit kanë shpërthyer ndaj markës së të brendshmeve të femrave nga Victoria Secret, të cilat kohët e fundit sollën një larmi me produktet e saj, si dhe më modelet që po punëson.

Javën e kaluar gjigandi i veshjeve të brendshme, u duk se po ndryshonte veshjet e saj, përmes disa fotot të publikuara në llogarinë e tyre në Instagram.

Por sërish kjo markë ka sjellë modele dhe të brendshme mjaft seksi. (TemA)