ÇFARË NDODHI? Olta “SHPËRTHEN” në lot, ulet vetëm në oborr: Shtëpi koti (ARSYEJA) – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Olta “SHPËRTHEN” në lot, ulet vetëm në oborr: Shtëpi koti (ARSYEJA)

ÇFARË NDODHI? Olta “SHPËRTHEN” në lot, ulet vetëm në oborr: Shtëpi koti (ARSYEJA)

Mëngjesin e sotëm Olta është zgjuar shumë e mërzitur, gjithashtu ajo është parë duke qarë. Ajo është shprehur se arsyeja e mërzisë është mënyra se si i foli Zhaklina dhe Arbana, gjithashtu dhe se nuk mundi të shijonte surprizën e djalit.

“Jam zgjuar shumë e mërzitur, shumë, shumë bile. Nuk jam fare në terezi. Nuk jam zgjuar në terezi fare”, tha Olta.

VIDEO

Kjo e fundit më pas pyet Valbonën nëse di të bëjë kafen aty ku e kanë të vendosur dhe ajo i tha jo. Valbona thotë pastaj se do ta bëjë Luizi dhe aktorja shton më pas se “Luizi nuk ka qejf me e bërë”.

Këngëtari i njohur tha se qejf nuk ka, por duhet me ja bërë. Ai u ngrit pastaj dhe shkoi për t’i përgatitur kafen Oltës, e cila i tha: “Mos e bëj të fortë”.

VIDEO

Por më pas ajo është larguar dhe është ulur veçmas dhe qan duke thënë “shtëpi koti, bravo jo dolët”.

VIDEO

VIDEO