“MË SEKSI SE KURRË”/ Me minifund dhe barkun jashtë Marina Vjollca heq të gjitha dyshimet për shtatzëni (FOTO) – AlpeGossip
“MË SEKSI SE KURRË”/ Me minifund dhe barkun jashtë Marina Vjollca heq të gjitha dyshimet për shtatzëni (FOTO)

“MË SEKSI SE KURRË”/ Me minifund dhe barkun jashtë Marina Vjollca heq të gjitha dyshimet për shtatzëni (FOTO)

Marina Vjollca është rikthyer nga pushimet e saj të bukura, dhe tashmë po I përkushtohet rikthimit të fuqishëm sezonin në vijim. Me një foto mjaft seksi, moderatorja nxjerr në pah barkun e sheshtë dhe linjat perfekte.

Me minifund dhe bluzë të shkurtër, Marina Vjollca ka treguar barkun, që tregon qartësisht s’e nuk është shtatzënë. Moderatorja me hiret e lakmuara dhe ngjyrën çokollatë të lëkurës, ka ‘ndezur’ pfund komente komplimentuese.