ERA ISTREFI ËSHTË SËMURË/ Njihuni me doktoreshën që po kujdeset për këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
ERA ISTREFI ËSHTË SËMURË/ Njihuni me doktoreshën që po kujdeset për këngëtaren (FOTO)

ERA ISTREFI ËSHTË SËMURË/ Njihuni me doktoreshën që po kujdeset për këngëtaren (FOTO)

Era Istrefi është një ndër këngëtaret që publiku shqiptar e adhuron. Ajo është duke shijuar  sukseset e projekteve që ka realizuar.

Këngëtarja shihet gjithmonë aktive në rrjetin social Instagram ku poston video edhe foto të ndryshme dhe me familjarët e saj.

Rene vajza e Nora Istrefit është pika e dobët e Teze Erës ajo publikon çdo moment që kalon me mbesën .

Ditën e sotme ka publikuar një video ku shihet që Rene të vizitoj aurshin Pepa.

“Doktoresha ka ardhur të më shikoj mua edhe pepën” shkruan Era