”KJO JAM UNË SA HERË QË DUHET TË SHKOJ DIKU DHE…”/ Ja ç’bën Jona Spahiu kur është me VONESË – AlpeGossip
”KJO JAM UNË SA HERË QË DUHET TË SHKOJ DIKU DHE…”/ Ja ç’bën Jona Spahiu kur është me VONESË

”KJO JAM UNË SA HERË QË DUHET TË SHKOJ DIKU DHE…”/ Ja ç’bën Jona Spahiu kur është me VONESË

Jona Sahiu, moderatorja bukuroshe është një personazh mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ajo shpesh poston foto e video nga jeta e saj personale ku shpesh ndan me ne momente të bukura së bashku me vogëlushin dhe bashkëshortin e saj.

Një ditë më parë, jona ka bërë një postim që të themi të drejtën na ka habitur. Ajo ka publikuar një video të vetën para pasqyrës dhe e ka shoqëruar me përshkrimin: Kjo jam une, sa here qe duhet te shkoj diku, dhe jam me vonese🙋🏻‍♀️😝

Me këtë përshkrim ajo na tregon se nëse ne të tjerët nxitojmë të mos vonohemi, Jona edhe pse e di që është vonë, nuk nxitohet aq shumë sa të dalë nga shtëpia pa bërë një video.

Sigurisht vlen të përmendet që në videon e postuar, moderatorja ngjan shumë bukur dhe në formë. Gjithashtu as komentet pozitive që e komplimentojnë nuk kanë munguar. /AlpeGossip.al