Mallëngjehet Rrezarta Shkurta/ Asaj dhe Herës po ju mungon.. (FOTO) – AlpeGossip
Mallëngjehet Rrezarta Shkurta/ Asaj dhe Herës po ju mungon.. (FOTO)

Mallëngjehet Rrezarta Shkurta/ Asaj dhe Herës po ju mungon.. (FOTO)

Rrezarta Shkurta është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila ka kohë që pjesë e shoubizit shqiptar.

Ajo së fundi, ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram”, në të cilën shihet së bashku me familjen e saj të vogël, Ermalin dhe Herën.

Image result for rezarta shkurta

Por siç duket Rrezarta është mallëngjyer shumë për Ermal Hoxhën, i cili tash e ca vite është duke vuajtur dënimin për disa akuza.

Image result for rezarta shkurta

“Sot kur vogelushja ime @herahoxha.al sheh kete video, thote: Puçeeet mama me babin” ka shkruar Rrrezarta në këto imazhe.

Ndryshe, Ermal Hoxha është nipi i diktatorit Enver Hoxha.