AULONA MUSTA POZON ME BIKINI/ Fansi i nxjerr “të palarat” : Dikur i shaje kurse tani je bërë si… (FOTO) – AlpeGossip
AULONA MUSTA POZON ME BIKINI/ Fansi i nxjerr “të palarat” : Dikur i shaje kurse tani je bërë si… (FOTO)

AULONA MUSTA POZON ME BIKINI/ Fansi i nxjerr “të palarat” : Dikur i shaje kurse tani je bërë si… (FOTO)

Aulona Musta është një nga gazetarët më të njohura në Shqipëri e cila jo vetëm që “thumbon” të gjithë personazhet e njohur, por edhe i thotë gjërat troç. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar foto të nxehta edhe provokuese të cilat shkaktojnë shumë reagime.

Ndjekësit e kanë kritikuar për pozat me bikini dhe e njëjta gjë ka ndodhur në një foto të fundit të saj të publikuar në Instagram ku shfaqet me bikini.

Fansi i thotë: Dikur shaje “pjeshkat” për fotot që bënin me lloj lloj pozicionesh sidomos ato me b*thë. Tani je bërë më keq se ato. Shumë të trup të bukur ke si mami që je.

Aulona nuk mund të mos reagonte pas këtij mesazhi dhe ia ktheu në këtë mënyrë: “Ndërroni kasetë se jeni bërë bozë me këtë idiotllik që thoni! Nuk i kam sharë kurrë “pjeshkat” që bënin foto as me b*thë, as me barke, as me c*ca, duke e qenë se kam bërë foto të tilla që para se ti të kishe telefon në dorë. Flm për komplimentin!”