“E PUSHTUAR” NGA DASHURIA/ Shihni super surprizën që i bëri i dashuri Kylie-it (VIDEO) – AlpeGossip
“E PUSHTUAR” NGA DASHURIA/ Shihni super surprizën që i bëri i dashuri Kylie-it (VIDEO)

“E PUSHTUAR” NGA DASHURIA/ Shihni super surprizën që i bëri i dashuri Kylie-it (VIDEO)

Nuk është Shën Valentini, por Kylie Jenner është pushtuar nga dashuria.

Të martën, kur 21-vjeçarja u kthye në shtëpi gjeti çdo pjesë të saj të mbuluar nga trëndafilat e kuq.

Ajo publikoi një video të gjestit romantik të të dashurit të saj në “Instagram”, ku shkroi:

“Mënyra e jashtëzakonshme si ta mbyllësh natën”.

Në sfond luhej kënga e Travis Scott, “Hell of a Night”. Në klip shihet sesa dhjetëra buqeta me trëndafila të kuq janë të vendosur te shkallët, te holli, te dhoma e ndenjes dhe e ngrënies.

Veç trëndafilave, për të shtuar më shumë atmosferën Travis kishte zgjedhur edhe qirinj.