DËGJON KËNGËT E TIJ NË MAKINË/ Shihni çfarë bën vjehrra e Stresit (FOTO) – AlpeGossip
DËGJON KËNGËT E TIJ NË MAKINË/ Shihni çfarë bën vjehrra e Stresit (FOTO)

DËGJON KËNGËT E TIJ NË MAKINË/ Shihni çfarë bën vjehrra e Stresit (FOTO)

Vjehrra e Stresit dhe Kejsi duket të jenë mbështetëset më të madhe të reperit, i cili ndodhet pas hekurave pas akuzave për trafik droge.

Edhe pse janë larg Shqipërie, ato vijojnë të tregojnë se besojnë në pafajësinë e Stresit, duke publikuar këngët e tij në Instagram.

Mbrëmjen e djeshme, Kejsi publikoi disa video ku ndodhej me të ëmën, teksa dëgjonin këngët e partnerit gjatë udhëtimit me makinë.

“Mami është gjithashtu krenare”, shkruante Kejsi duke na treguar se çfarë mendon e ëma për arrestimin e dhëndrit.

Madje ajo shihet teksa filmon momentin, ndoshta për ta postuar më pas në rrjetet sociale.