E KA ZËNË “HALLI” KEQ/ Aulona “nxehet” me bashkëshortin e saj: Do të më prishi çdo… (FOTO) – AlpeGossip
E KA ZËNË “HALLI” KEQ/ Aulona “nxehet” me bashkëshortin e saj: Do të më prishi çdo… (FOTO)

E KA ZËNË “HALLI” KEQ/ Aulona “nxehet” me bashkëshortin e saj: Do të më prishi çdo… (FOTO)

Aulona Musta dhe bashkëshorti i saj janë duke shijuar disa ditë pushimi në Itali.

Sigurisht që të udhëtosh nuk ka kuptim nëse nuk bën dhjetëra foto apo video dhe më e rëndësishmja është të dalin bukur në mënyrë që t’i publikosh në rrjete sociale.

E kështu Aulonën mesa duket e ka zënë “halli” sepse bashkëshorti i saj i prish çdo video të mundshme.

Në formën e humorit ajoka publikuar foton e mëposhtëme teksa e “akuzon” publikisht bashkëshortin e saj i cili shfaqet me gjuhë jashtë.