I THA “PO” TOM KAULITZ-IT/ Heidi Klum tregon diamantin që i ka dhuruar (FOTO) – AlpeGossip
I THA “PO” TOM KAULITZ-IT/ Heidi Klum tregon diamantin që i ka dhuruar (FOTO)

I THA “PO” TOM KAULITZ-IT/ Heidi Klum tregon diamantin që i ka dhuruar (FOTO)

Modelja Heidi Klum e ka kurorëzuar dashurinë disa vjeçare me Tom Kaulitz dhe këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram aty ku edhe e tregon unazën prej diamanti.

‘’Unë i thash po’’ ka shkruar Klum pranë postimit dhe nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarë e miq.

Ata e bënë publike lidhjen e tyre në mars të 2018-tës.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on